Верифікований профіль
8
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
20
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
сьогодні
Покупка, продаж, оренда швидко та без зайвих нервів. Дзвоніть, Вам з нами сподобається

Продаж квартир (20)

  • TER квартира
    85 500 $
    1 449 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    59 / 40 / 19 м²
    поверх 10 з 11
    2024 рік побудови
    вчора
    📌Продаж 2к квартири 📌Можливий продаж під Є-оселю, Є-ВІДНОВЛЕННЯ, Ваучери ВПО УБД 📌59м² 📌85 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира
    Рієлтор
  • TER квартира
    85 000 $
    1 518 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    56 / 40 / 16 м²
    поверх 6 з 11
    2024 рік побудови
    вчора
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌МОЖЛИВИЙ ПРОДАЖ ПІД ПРОГРАМУ Є-ВІДНОВЛЕННЯ, Є-ОСЕЛЯ, Ваучери ВПО УБД 📌56м² 6й поверх 📌85 000$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомістьтернопіль #квартиратернопіль ##тернопіль
    Рієлтор
  • TER квартира
    125 000 $
    1 812 $/м²

    Вільхова вул., 11

    2 кімнати
    69 / 50 / 15 м²
    поверх 2 з 10
    2009 рік побудови
    2 дні тому
    Двокімнатна квартира з дорогим дизайнерським ремонтом До квартири бонусом - 5м² кладовка + 3м² підвалу
    Рієлтор
  • TER квартира
    117 000 $
    1 444 $/м²

    Смакули вул., (Будинок 5)

    ПЕРЕУСТУПКА єОселя єВідновлення Північний ЖК вул. Олександра Смакули, 8
    2 кімнати
    81 / 50 / 30 м²
    поверх 4 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌вул. Смакули 📌4й поверх, 81м² 📌Дві окремих кімнати, кухня-вітальня, гардеробна, засклена лоджія на 2 кімнати 📌Перепис дольової участі, що значно зекономить ваші витрати 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #тернопіль #квартира #купитиквартиру #ремонт #новобудова
    Рієлтор
  • TER квартира
    88 000 $
    1 467 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    60 / 40 / 20 м²
    поверх 4 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌вул. Смакули 📌60м² 4й поверх 📌Повністю готова для проживання, укомплектована меблями та технікою 📌Індивідуальне газове опалення та тепла підлога 📌88 000$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #квартира #тернопіль
    Рієлтор
  • TER квартира
    85 000 $
    1 491 $/м²

    Будного вул., 26-Б

    2 кімнати
    57 / 40 / 17 м²
    поверх 8 з 9
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири на Дружбі 📌ЖК Сонячна тераса 📌57м² 8й поверх 📌Дорогий дизайнерський ремонт, повністю готова до заселення 📌85 000$ ☎️[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #тернопіль #квартира
    Рієлтор
  • TER квартира
    105 000 $
    1 400 $/м²

    Тролейбусна вул., 3-Б

    5 кімнат
    75 / 60 / 15 м²
    поверх 8 з 10
    2019 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири на Дружбі 📌вул. Тролейбусна 📌75м² 8й поверх 📌Новий ремонт, повна комплектація меблями та технікою, індивідуальне газове опалення та тепла підлога ☎️[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #тернопіль #купитиквартиру #єоселя #євідновлення
    Рієлтор
  • TER квартира
    89 500 $
    1 336 $/м²

    Смакули вул., 8

    3 кімнати
    67 / 45 / 15 м²
    поверх 2 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    ❗️❗️Є-оселя❗️❗️❗️❗️❗️ Є-відновлення ❗️❗️ 📌Продаж 3к квартири в новобудові 📌вул. Смакули 📌67м² 2й поверх 📌Новий завершений ремонт, повністю укомплектована меблями і технікою 📌Індивідуальне опалення та тепла підлога 📌89 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #тернопіль #єоселя #євідновлення #впо
    Рієлтор
  • TER квартира
    79 500 $
    1 136 $/м²

    Андрія Сахарова вул., 10

    2 кімнати
    70 / 50 / 20 м²
    поверх 11 з 11
    2014 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌вул. Сахарова 📌70м² 📌Новий ремонт, індивідуальне опалення та тепла підлога 📌Повністю готова для проживання, є всі меблі та техніка 📌79 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #квартира #тернопіль
    Рієлтор
  • TER квартира
    84 000 $
    1 474 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    57 / 40 / 15 м²
    поверх 3 з 11
    2024 рік побудови
    вчора
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌вул. Смакули 📌57м², 3й поверх 📌84 000$ 📌[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #квартира #тернопіль
    Рієлтор
  • TER квартира
    52 500 $
    1 544 $/м²

    Смакули вул., (Будинок 6)

    1 кімната
    34 / 20 / 14 м²
    поверх 8 з 11
    2023 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 1к квартири в новобудові 📌вул. Смакули 📌8й поверх, 34м² 📌Чудовий варіант для інвестиції 📌52 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #квартири #тернопіль
    Рієлтор
  • TER квартира
    83 500 $
    1 491 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    56 / 35 / 20 м²
    поверх 9 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новому будинку 📌вул. Смакули 📌56м² 9й поверх 📌83 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #квартира
    Рієлтор
  • TER квартира
    66 500 $
    1 511 $/м²

    Смакули вул., 8

    1 кімната
    44 / 20 / 10 м²
    поверх 3 з 11
    2024 рік побудови
    вчора
    📌Продаж 1к квартири 📌вул. Смакули 📌3й поверх, 44м² 📌66 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #терквартира #тернопіль #квартира
    Рієлтор
  • TER квартира
    81 900 $
    1 412 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    58 / 40 / 18 м²
    поверх 2 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири 📌вул. Смакули 📌2й поверх, 58м² 📌81 900$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]
    Рієлтор
  • TER квартира
    79 500 $
    1 395 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    57 / 40 / 17 м²
    поверх 11 з 12
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌Підходить під держпрограми Є-ОСЕЛЯ та Є-ВІДНОВЛЕННЯ 📌11й поверх, 57м² 📌79500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира
    Рієлтор
  • TER квартира
    79 900 $
    1 402 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    57 / 40 / 17 м²
    поверх 8 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌Є-ОСЕЛЯ, Є-ВІДНОВЛЕННЯ, ваучери ВПО УБД 📌57м² 8й поверх 📌79 900$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERкварира #нерухомість #квартира #тернопіль #єоселя #євідновлення #впо #убд #ваучервпоубд #купитиквартиру #держпрограма
    Рієлтор
  • TER квартира
    79 500 $
    1 445 $/м²

    Смакули вул., 8

    2 кімнати
    55 / 40 / 15 м²
    поверх 8 з 11
    2024 рік побудови
    2 дні тому
    📌Продаж 2к квартири в новобудові 📌Є-ОСЕЛЯ, Є-ВІДНОВЛЕННЯ, ваучери ВПО УБД 📌55м² 8й поверх 📌79 500$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERкварира #нерухомість #квартира #тернопіль #єоселя #євідновлення #впо #убд #ваучервпоубд #купитиквартиру #держпрограма
    Рієлтор
  • TER квартира
    76 000 $
    894 $/м²

    Куліша бульв., 1

    БЕЗ КОМІСІЇ ПЕРЕУСТУПКА Аляска
    3 кімнати
    85 / 60 / 20 м²
    поверх 8 з 9
    2026 рік побудови
    1 тиж. тому
    ⚠️БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ⚠️ 📌Продаж 3к квартири в новобудові 📌ЖК Манхеттен на бульварі П. Куліша 📌8/9 поверх, 85м² 📌БУДИНОК ВВЕДЕНО В ЕКСПЛУАТАЦІЮ 📌Перепис дольової участі 📌76 000$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано] АН TERквартира #нерухомість #тернопіль #квартира #новобудова #ремонт
    Рієлтор
  • TER квартира
    108 000 $
    1 286 $/м²

    Цегельний пров., 2

    2 кімнати
    84 / 60 / 20 м²
    поверх 10 з 10
    2023 рік побудови
    1 тиж. тому
    📌Продаж 2к квартири в р-ні Дружба 📌84м² 📌Дорогий, якісний та дуже стильний ремонт. Меблі в кожній кімнаті. Вся побутова техніка 📌Дві окремих кімнати, велика кухня-вітальня, роздільний санвузол та гардеробна 📌Зручне місцерозташування- поруч парк, ринок, магазини, зупинки громадського транспорту, садочки та школи 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #тернопіль #покупкаквартири #житло #будинок #київ #суми #запоріжжя #херсон #Харків #кривийріг
    Рієлтор
  • TER квартира
    85 000 $
    644 $/м²

    Галицька вул., 29-Б

    3 кімнати
    132 / 100 / 20 м²
    поверх 9 з 10
    2017 рік побудови
    1 тиж. тому
    📌Продаж дворівневої 3кімн. квартири 📌вул. Галицька 📌Цегляна новобудова, 132м² 📌Замінені вікна, функціонально продумане перепланування (фото додається) 📌Два санвузли 📌85 000$ 📲[телефон приховано],[телефон приховано]АН TERквартира #нерухомість #тернопіль #квартира #агенціянерухомості #ріелтор #суми #київ #новакаховка #Херсон #харків #кривийріг #україна
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки: